Trabzon 3 Bant Bilardo İl seçmeleri yapıldı.
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo il temsilciliği tarafından Trabzon 3 Bant Bilardo İl seçmeleri Mehmet Akif Ersoy Spor Kompleksinde yapıldı .
BÜYÜK HEYECAN
21 sporcunun katıldığı müsabakalar sonunda Türkiye Şampiyonasına katılacak olan sporcular belli oldu. Zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonunda birinci olan Ahmet Üstün, ikinci olan Eyüp Saraç, üçüncü olan A.Kemal Günaydın ve dördüncü olan Erdem Gurbetli Trabzonu Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar.
ÇEKİŞMELİ GEÇTİ
Trabzon İl Seçmelerinde dereceye giren bilardocular Antalyada 14-21 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacak. Bilardo il temsilcisi Ahmet Üstün, Trabzonlu bilardocular olarak Trabzonu Antalyada yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler. Dereceye girenlere madalyalarını Tesis Müdürü Murat Sagsöz ve diğer protokol üyeleri verdi.