Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Zaman gittikçe daralıyor. 30 Haziran'a kadar transfer bitmeli dedi.
ALEYHTE İŞLİYOR
Süper Lig'e 45 gün önce çıkmasına rağmen bugüne kadar hiçbir oyuncunun transferini gerçekleştiremeyen Çaykur Rizespor'un bu durumu endişe vermeye başladı. Yeşil-Mavili takımın teknik direktörü Rıza Çalımbay, zamanın gittikçe daraldığını ve transferlerin bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.
DARALIYOR
Rizespor ile anlaştıktan sonra yönetime transfer listesini verdiğini ifade eden Çalımbay, "Bundan sonra top yönetimde. İstanbul'da Başkan Metin Kalkavan, Halim Mete ve Koray Deniz ile bir toplantı yaptım. Yönetim transfer için iyi niyetle çalışıyor. Yeni bir takım kuracak olduğumuzdan öncelikle yerli oyuncuların transferlerini gerçekleştirmek zorundayız. Bir an önce harekete geçilmeli" diye konuştu.