Ligde bir türlü çıkışa geçemeyen Çaykur Rizespor transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Yeşil-Mavililer savunma hattı için Servet Çetine yönelirken orta alan için Sivasspordan Rıza Çalımbayın eski öğrencisi olan Grosicki için harekete geçti. Bu isimlerin dışında Trabzonspordan Alanzinho ve Emre Güral için de temaslarını sürdüren Rizespor yönetimi, Galatasaraylı Engin Baytar ile de dirsek temasını sürdürdüğü bildirildi. Yeşil-Mavililerin yabancı bir gölcü içinde girişimlere devam ettiği bildirildi.