Ligde sıkıntılı bir dönemden geçen Trabzonspor'da transfer gündemi hiç bitmiyor.
SIKINTI BELLİ
Ligde sıkıntılı bir dönemden geçen Trabzonspor'da transfer gündemi hiç bitmiyor. Bu sezon özellikle gol yollarında önemli bir sıkıntı yaşayan Bordo-Mavililer gelecek sezon aynı sendromla karşı karşıya kalmamak için forvet hattını iki isimle güçlendirmek istiyor. Listenin başında Kasımpaşa'dan Kalu Uche bulunurken, Mersin idmanyurdu'dan Mert Nobre de gündemdeki sıcaklığını koruyor.
İKİSİ DE İSTİYOR
Kasımpaşalı futbolcu Kalu Uche'nin Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı, Mert Nobre'nin de Bordo-Mavililer'e yeşil ışık yaktığı belirtildi. Her iki futbolcunun işini bitirerek gol yollarındaki sıkıntıyı gidermek isteyen Trabzonspor yönetiminin girişimlerini sessiz ve derinden sürdürdüğü öğrenildi.