Trabzonspor'da savunma oyuncusu Abdullah Karmil, Mersin İdman Yurdu maçının ardından konuştu.
İşte Karmil'in açıklamaları; Kötü bir hafta sonu maçından sonra hem üç puan alıp biraz olsun morallerimizi düzeltmek hem de kupada yolumuza devam etmek istiyorduk. Golü de erken bulunca istediğimiz oyunu ortaya koyduk. İkinci golden sonra daha da rahatladık. Sonrasında da üçüncü golü bularak rahat bir galibiyet elde ettik. Bu maçtan istediğimizi aldık. Umarım bu galibiyet serisini lig maçlarında da yakalarız."