Ligin zirvesine yerleşen Orduspor, yenilgisiz bir şekilde yoluna devam ediyor.
Kahramanmaraş deplasmanından da zaferle dönerek liderlik koltuğuna oturan Mor-Beyazlı ekipte yüzler gülüyor.
ZİRVENİN HAKİMİ
PTT 1. Lig'de dün deplasmanda Kahramanmaraşspor'u 3-2 mağlup ederek puan cetvelinde maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturan Orduspor'da yüzler gülüyor. Süper Lig hedefiyle mücadele eden ve sezona fırtına gibi başlayan Mor-Beyazlı ekip, 6 hafta sonunda topladığı 13 puanla ligin zirvesine adını yazdırdı.
YÜZLER GÜLÜYOR
Adana deplasmanında 4-0 galip gelerek lige merhaba diyen Orduspor, ardından deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile golsüz berabere kaldı. Taraftarı önünde Manisaspor7u devirdikten sonra son olarak da Kahramanmaraş deplasmanından zaferle döndü. Bir haftayı da bay geçen Mor-Beyazlılar yenilgi nedir bilmiyor