Ligde tutunamayan Mavi-Beyazlılar Çaykaradan sonra play-off ekibini de mağlup etti 4-1.
Mavi Grupta kötü bir dönemin ardından bir alt kümeye gerileyen Çağlayanspor onur mücadelesi verdiği ligde Çaykaradan sonra B.Yeşilköyü de mağlup etmeyi başardı. 4-1lik konuk ekibin üstünlüğüyle sonuçlanan mücadeleden 3 puanla ayrılan Çağlayanspor buruk sevinç yaşadı.
HAKEMLER: Sefa Yılmaz **, Anıl Küçük **, Erhan Tuna **
YEŞİLKÖYSPOR: Şenol *, Rıdvan *, Eren *, Murat ** (Dk.81 Ramazan *), Bekir *, Güvenç **, Erkan * (Dk.71 Cengiz *), Hasan ** (Dk.60 Hasan *), Oğuzhan *, Okan **, Muammer **
ÇAĞLAYANSPOR: Levent ***, Tolga ***, Mehmet ***, Erdinç ***, Hakkı ***, Gürkan ***, Volkan ***, Hasan *** (Dk. 88 Alemdar *), Burak ***, Tuncay ***, Furkan *** (Dk.90 Mustafa **)
GOLLER: Dk.16 Rıdvan (kk), Dk.18 ve 54 Gürkan, Dk.90 Mustafa (Çağlayanspor), Dk.48 (Pn.) Muammer (Yeşilköyspor)