Teknik Direktör Ergün Penbeyi futbolcular geri istedi 10 saatliğine gitti geldi
Giresunsporda Teknik Direktör Ergün Penbe ile yolları ayırma kararı alan yönetim futbolcuların isteği üzerine geri adım attı.
TOPLANTI YAPILDI
Giresunsporda tarihi Fethiyespor yenilgisinin ardından bir kez daha hedefteki isim haline gelen ve görevden alınacağı bildirilen Teknik Direktör Ergün Penbe ile yola devam kararı çıktı. Yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından böyle bir karar alındı. Yaklaşık 6 saat süren toplantının ardından takımın Güngörenspor maçına Ergün Penbe gözetiminde çıkacağı açıklandı.
YOLLAR AYRILIYORDU
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ ve çok sayıda idarecinin katıldığı olağanüstü toplantıda Ergün Penbenin durumu masaya yatırıldı. Yöneticilerin tamamına yakınının kararıyla Ergün Penbenin görevden alınmasına karar verildi. Hatta bu durum Penbeye de iletildi. Yönetim Kurulunun aldığı kararı öğrenen futbolcuların toplu olarak başkan ve idarecilerle görüşme istedikleri ve bu isteklerinde de başarılı oldukları bilgisine ulaşıldı.
GERİ İSTEDİLER
Takım kaptanları ve futbolcuların tamamının yönetim kurulunun aldığı bu karara; Biz Teknik Direktörümüz Ergün Penbeden memnunuz. Çünkü Giresunsporu bu hale biz düşürdük kurtarmakta bize düşer. Hocamıza bir şans daha verin ve Güngören maçında başımızda olsun dedikleri öğrenildi.