Lige erken havlu atan Trabzonspor, kupada Antalyaspor ile final gibi maça çıkıyor.
Grupta ikinci sırada yer alan Antalyaspor ile üçüncü sıradaki Eskişehirspor'un önünde 12 puan ile lider durumda bulunan Bordo-Mavililerde hedef grubu ilk sırada tamamlayarak yarı finale kalmak.
LİDER BİTİRMEK İSTENİYOR
Ligde geçen hafta Mersin İdmanyurdu'nu deplasmanda 1-0 yenerek kötü gidişatına son veren Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'ndaki son maçında bu akşam sahasında Medical Park Antalyaspor'u konuk edecek. Karadeniz ekibi ligdeki çıkışını kupadaki Antalya maçında sürdürmek istiyor. Grupta 9 puanlı takımlardan ikinci sırada yer alan Antalyaspor ve üçüncü sıradaki Eskişehirspor'un önünde 12 puan ile lider durumda bulunan Bordo-Mavililer, grubu ilk sırada tamamlayarak yarı finale yükselmeyi hedefliyor.
AVRUPA HEDEFİ İÇİN
Ligde ve Kupada üst üste iki galibiyet alarak taraftarı önünde işlerin biraz olsun yoluna girdiğinin sinyalini vermeyi amaçlayan Tolunay Kafkas ve öğrencilerinin en büyük beklentisi ise önlerine çıkacak engelleri aşıp kupayı müzesine getirmek. Bu nedenle deneyimli teknik adam oyuncularını ekstra motive ediyor. Avrupaya kısa yoldan açılan kapı olarak görülen Türkiye Kupasını müzeye getirmek için Trabzonsporda herkes kenetlenmiş durumda.