Teknik Direktör Mustafa Denizli, Süper Lig coşkusunu yaşadıklarını ancak ligi zirvede bitirmek istediklerini söyledi.
BUCA TALİMATI
PTT 1. Ligde 5 yıllık bir aranın ardından Süper Lig hedefine ulaşan Çaykur Rizespor, ligi zirvede bitirmekte kararlı. Yarın deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak olan Yeşil-Mavililer, İzmir deplasmanından galibiyetle dönmek istiyor. Teknik patron Mustafa Denizli, oyuncularından kalan iki maçta da ciddiyeti ellerinden bırakmamalarını istedi.
PAROLA GALİBİYET
Hafta boyunca antrenmanlarda futbolcularıyla yakından ilgilenen Denizli, "Süper Lig hedefimize ulaştık. Kalan iki maçımız formaliteden ibaret ancak ben kimliğim gereği her zaman yarışmacı birisiyim. Kalan iki maçımızı da kazanıp ligi lider tamamlamak istiyoruz. Buca karşısında tek düşüncemiz kazanmak olacak" dedi.