Sinemaseverlere filmlerle dolu keyifli günler yaşatan 4. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın Gala gününde Türk Sinemasının 100. yılı da coşkuyla kutlandı
Bodrum Türk Filmleri Haftası, Gala gecesi ile bu yıl için sinemaseverlere veda etti. Bodrum Sinema ve Kültür Derneği tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bodrum Belediyesi, Cinemarine ve Magazin Gazetecileri Derneği'nin destekleriyle düzenlenen 4. Bodrum Türk Filmleri Haftası Gala gecesi, Trafo Bodrum Ali Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Gala gecesinde Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Selda Alkor, Yüksel Aksu, Yılmaz Köksal, Erdal Özyağcılar, Yılmaz Guruda, Suzan Avcı, Türker İnanoğlu, Murat Şeker ve Şükrü Avşar olmak üzere çok sayıda sinemasever katıldı.