Ünlü oyuncu Ayşen Gruda, Bende çapulcuyum bende ayyaşım ama asla Vandal değilim . dedi.
14.Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivaline izleyici olarak katılan ünlü oyuncu Ayşen Gruda, Büyükçekmece Festival Özel Ödülüne layık görüldü. ÖdülüBüyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgünün elinden alan Ayşen Gruda, Bende bir çapulcuyum, bende bir ayyaşım. Ama asla Vandal değilim. Çünkü ülkemi çok seviyorum. Ona mutlaka zarar gelmesini istemiyorum dedi.Törene katılan İlker Ayrık ise, Bende Ayşe ablanın yanında küçük çapulcuyum diyerek Ayşen Grudanın sözlerine destek verdi. İki sanatçını bu sözleri ise salonda büyük alkış aldı.