Trabzon'lu ünlü şarkıcı Sayın Sinan Yılmaz, Trabzon Bahçecik E Tipi Kapalı Ceza İnfaz kurumunda bulunan hükümlü ve tutuklular ile çalışan personele mu
Konsere Cumhuriyet Savcısı Birol Çelik, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Selçuk Sucu, İzleme Kurulu Başkanı Tayfun Sezeroğlu, İzleme Kurulu Üyesi Funda Baki, davetli misafirler, Ceza İnfaz kurumu çalışanları ile çok sayıda hükümlü ve tutuklu katıldı. Yılmazın birbirinden güzel türküleri ile coşan hükümlü ve tutuklular halay da çektiler. Programın son bölümünde ise meşhur kolbastı oyunu oynandı. Günün anısına Cumhuriyet Savcısı Çelik tarafından sanatçı Yılmaz'a, bayan hükümlü ve tutuklular tarafından yapılmış olan folyo işlemeli Duvar Aynası hediye edildi. Müdür Sucu da Yılmaza konser için ayrıca teşekkür etti.