Başrollerini Songül Öden, Ceyda Düvenci, Deniz Uğur, Özge Özer ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı 'Umutsuz Ev Kadınları' 100inci bölümünü önceki akşa
Med Yapımın 2011'de yayınlanmaya başlayan Umutsuz Ev Kadınları dizisi, 100inci bölümünü tüm ekibin katıldığı özel bir yemek ile kutladı. Amerikan Desperate Housewives dizisinden uyarlanan ve üçüncü sezonunda FOX TVde ekrana gelen Umutsuz Ev Kadınları dünyada orjinali dışında 100inci bölüme ilk defa Türkiyede ulaşmış oldu. Geceye başrol oyuncularının yanı sıra FOX TV Genel Müdürü Pietro Vicari'de katıldı. Pietro 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinin FOX TV için önemli bir yapım olduğunu söyledi.