Akdeniz Üniversitesi, Bengünün yanı sıra Beyazıt Öztürk, Hayko Cepkin ve Kubat'ı ağırladı.
17'nci Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği'nin ilk akşamında öğrencilerle buluşan Beyazıt Öztürk, 'Beyaz Show'u Akdeniz Üniversitesi Kampüsü'nde gerçekleştirdi. Hayko Cepkin, Bengü ve Kubat'ı ağırlayan Beyaz, birbirinden güzel şarkıların yanı sıra esprileriyle katılımcıları coşturdu. İzleyiciler arasında bazı gençler, 2016'da Antalya'da yapılacak Expo fuarının bayrağını açtı.