Sinema öğrencilerinin Kısa Film Projelerinin senaryo aşamasında desteklendiği 11. Geleceğin Sineması ödülleri dağıtıldı.
Türsak Vakfının Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Beyoğlu Belediyesi işbirliği ile yaptığı projeye 200e yakın çalışma başvurdu. Jüri tarafından seçilen 20 çalışma ödül aldı. Ödül gecesinin sunuculuğunu Burçin Terzioğlu yaptı. Ömür Gedik ve Naz Elmas da geceye katılan ünlü isimler arasındaydı.