Trabzon Sanat Tiyatrosu kanser hastaları ve yakınlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
20. yılını kutlayan Trabzon Sanat Tiyatrosu, Dünya Kanser Günü dolayısıyla çok anlamlı bir etkinliğe imza attı. Tiyatro ekibi, Yaşar Kemalin yazdığı "Ağrı Dağı Efsanesi" adlı oyunla kanser hastaları ve hasta yakınlarına moral verdi. Necati Zengin yönetmenliğindeki Trabzon Sanat Tiyatrosu bu kez de umut gönüllülerini sevindirdi.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Trabzon Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki, oyunun sonunda Trabzon Sanatı Tiyatrosu oyuncularına sanat hayatına verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti. Burada yaptığı konuşmada dernek faaliyetlerinden de söz eden Baki, "Bu arada 20. yılını kutlayan Trabzon Sanat Tiyatrosuna nice yirmi yıllar diliyorum" dedi. Trabzon Sanat Tiyatrosu Genel Yönetmeni Necati Zengin de Umut ve Savaşım Derneğine her zaman sanat alanında katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.