Çorluda konser veren Rafet El Roman Trakyalı hemşerileri ile buluştu.
Hayranlarının yoğun ilgi gösterdikleri konserde sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı burası benim memleketim sizin için koşarak geldim dedi. Bu yıl adeta gittiği her yerde ve sahnedeki partneri olan ve düet şarkıları Kalbine Sürgün ile bütün ödülleri topladığı Ezo ile birlikte sahneye çıkan Rafet El Roman büyük ilgi gördü. Ezo ile albümündeki Kalbine Sürgün adlı düet şarkıyı seslendiren Rafet El Romana Trakyalı hayranları koro halinde eşlik ettiler. Sahnede Ezoya övgüler yağdıran Rafet El Roman Bu kızı ilk kez görenler, dinleyenler şaşırıyorlardı. Bende ilk gördüğümde bu küçücük kızdan bu ses nasıl çıkıyor diye merak etmiştim. Bu kız artık benim prensesimdir dedi