Sabaha karşı 02.00de oğullarını kucağına alan çift bebeğe Can ismini verdi.
İkilinin yakın dostları Songül Öden ve Burçin Terzioğlu mutlu haberi Twitterdan duyurdu. Terzioğlu sayfasına Hayata bir CAN daha geldi, sefa geldi, hoş geldi... Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömrünüz olsun. Bütün dualar Can bebeğe notunu düştü. Songül Öden ise Sevgili Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalının oğulları bugün merhaba dedi dünyaya...Eğlenceli, özgür, onurlu bir hayat biçilmiş olsun sana evlat notunu sayfasında yayınladı.