Ceyda Ateş Akmerkez Nispetiye Caddesi'nde Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi.
Ayaklıgazete. com'un haberine göre, muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, "İki tane film çekiyorum. Çok yorucu gidiyor. Bir tanesi 'Rüya Gibi Geçti' adlı film. Mehmet Taşdiken ile çektim. Diğeri Orçun Benli ile birlikte 'Gulyabani' adlı film" dedi. Çekimler bitince yapacağı tatilden bahseden Ceyda Ateş, "Artık denize girmek istiyorum. Selülit korkum yok çünkü selülitim yok" dedi.