Bu sezon zirveyi hedefleyen Arsinspor, kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor.
Sarı-Siyahlılar gol yollarında etkili bir oyuncu transferi yapmak istiyor. Geçtiğimiz sezonlarda bu bölgede sıkıntı yaşayan Sarı-Siyahlıların bu mevki için bazı isimlerle görüşmelerine devam ettiği ifade edildi. Arsinsporun listesinin başında Aydınspor 1923ten Sinan Uzunun bulunduğu öğrenildi. 1990 doğumlu futbolcu geçtiğimiz sezon takımının şampiyonluğunda büyük katkı sağlarken 15 gol atmayı başardı. Sinanın sözleşmesinin sezon bitiminde sona erdiği, transferinde mutlu sona yaklaşıldığı bildirildi.