Bu sezon oldukça sıkıntılı günler geçiren Trabzonsporda alınan kötü sonuçlarla moraller iyice bozulmuşken Antalyaspor karşısında Bordo-Mavili tarafta
Karşılaşmaya büyük ilgi gösteren taraftarlar 90 dakika boyunca takımlarına destek verirken alınan 2-0lık galibiyetin ardından futbolculara sevgi gösterilerinde bulunarak moral verdi. Öte yandan taraftarlar açtıkları pankartlarla da Fenerbahçeye göndermede bulunmayı ihmal etmedi.