Ünlü şarkıcı Hakan Altun, 2012 benim için güzel geçti. Ben sağlığım yerinde olduğu müddetçe hep İyi geçti diyorum." dedi.
"Artık zamanı geldi çünkü yaşım 40 oldu. İnşallah Allah bize de nasip eder evlenmeyi diyerek evlilik özleminden de söz eden Altun Aileden baskı var mı? sorusuna "Artık istiyorlar evlenmemi, Ne zaman evleneceksin demeye başladılar! Yaş ilerledikçe artık onlar da mürüvvet görmek istiyorlar diye konuştu.