Nesli tükenen hayvanlar için 'Bir el de siz verin' etkinliği düzenlendi.
İstanbul Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, Türkiyeye ilk kez gelen ressam Guido Daniele'nin, ünlü model Deniz Akkayanın eline yaptığı zebra figürü büyük beğeni topladı.
İletişim Danışmanı Özgür Arasın DJ performansıyla renklendirdiği organizasyon ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlendi. İnsan elleri ile harikulade resimler yapan 61 yaşındaki İtalyan artist Guido Danielein Deniz Akkayanın eline yaptığı çizimi izleyen ziyaretçiler, finalde aslına birebir benzeyen Zebra figürünü görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.
Ziyaretçilerin gözlerini ayıramadığı sanat şovu Deniz Akkaya ve Guido Daniele'in miniklere imza dağıtması ile son buldu. Etkinliği kaçıranlar ünlü İtalyan sanatçı Guido Danielein insan ellerini tuval gibi kullanarak ince ince işlediği eserlerinden derlenen sergisini Beylikdüzü Migros AVMde ziyaret edilebiliyor.