Tedavi gördüğü hastanede pazartesi günü vefat eden tiyatro ve sinema sanatçısı Erol Günaydın için Ses Tiyatrosu'nda tören düzenlendi.
Törende, Günaydının kızları Ayşe, Fatoş, Günfer Günaydın ile torunu Sofia Moro taziyeleri kabul etti. Kızı Günfer, Günaydının şapkasını, Derya Baykal da Günaydının kendisine hediye ettiği "meddah kavukiyesi"ni tabutun üzerine koydu. Galatasaray bayrağının da konulduğu tabutun önünde Günaydının bir fotoğrafı yer aldı.