Trabzon ünlü modacı Ivana Sert'i konuk etti.
Bugün Ne Giysem? programının en sevilen jüri üyelerinden ünlü modacı Ivana Sert, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Ekranların en çok izlenen moda programı Bugün Ne Giysem?in en sevilen ve beğenilen jüri üyesi ünlü modacı Ivana Sert, Trabzonlu sevenleriyle bir araya geldi. Ivana Sert etkinlikte Trabzonlularla sohbet ederek bol bol imza dağıtırken, hayranları fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Hayranlarının ilgisinden oldukça memnun olan Sert, Trabzona gelmekten çok mutlu olduğu ifade ederek, Trabzonda olmaktan çok mutluyum. Bu yörenin insanlarının bana karşı gösterdikleri misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah yine Trabzona geleceğim dedi.