Çalımbay alınan beraberliğin iki takımada yaramadığını söyledi.
Kayseri Erciyesspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Çaykur Rizesporda Teknik Direktör Rıza Çalımbay, bu maçın iki takım için de önemli olduğunu belirterek, "Biz kesinlikle galibiyetten başka bir şey düşünmüyorduk. Beklemediğimiz bir gol yedik. Hiçbir zaman oyundan kopmadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum dedi.
Çalımbay, Tek istediğimiz galibiyetti, üstünde bir ağırlık olan bir takımdık. Galip gelemiyorduk. Aldığımız çok zor puanlar var bunları herkes es geçiyor ama kazanmak için gelmiştik. Futbolumuza baktığımızda bu maçta zaman iyi oynadık. Üstümüzdeki ağırlığı atmak istiyoruz diye konuştu.