Çalımbay, Sarı-Kırmızılı takıma karşı sahaya sürdüğü kadroda geçtiğimiz hafta Bursaspor karşısında sahaya sürdüğü kadroyu sürdü.
TT Arenada Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Çaykur Rizesporda Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Sarı-Kırmızılı takıma karşı sahaya sürdüğü kadroda geçtiğimiz hafta Bursaspor karşısında sahaya sürdüğü kadroyu sürdü. Kazanan kadroyu bozmayan Çalımbay, Serkan, Koray, Sezer, Viera, Ali Adnan, Tevfik Köse, Kıvanç, Sylvestre, Sercan Kaya, Cernat ve Kweuke onbirini sahaya sürdü.