Çalımbay, Sonunu getiremedik. Bu tür maçlarda konsantrasyonu kaybettiğiniz zaman sıkıntı yaşayabiliyorsunuz dedi.
Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ortaya koydukları futbolun karşılığını alamadıklarını ifade etti. Antalya karşısında futbol olarak her şeyi yaptıklarını ancak gol yollarında etkili olamadıklarını belirten Çalımbay, "Özellikle maçın ikinci yarısında her şeyi yaptık ama son vuruşlarda işi bitiremedik. Bu tür maçlarda konsantrasyonu kaybettiğiniz zaman sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Böyle olunca bu tür sonuçla karşılaşabiliyorsunuz. Antalya maçında eksiklerimizi net olarak gördük. Henüz hazır olmayan birçok oyuncumuz var" diye konuştu.