Çalımbay, ligin yanı sıra kupada da ilerlemelerinin oynamayan oyuncular için iyi şans olduğunu söyledi.
KENDİLERİNİ GÖSTERDİLER
Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kupada turu geçtikleri için mutlu olduklarını belirterek, "İstanbulspor karşısına daha çok forma şansı bulamayan oyuncularla çıktık. Sakatlığı geçen Uche Kalu ilk defa bu maçta bizimle beraber oldu. Forma şansı bulamayan arkadaşlar kendi performanslarını gördüler. Bana göre de genelde iyiydiler" dedi.
ÇIKIŞIMIZ SÜRECEK
Ligde Antalyaspor ile karşılaşacaklarını söyleyen Çalımbay, rakiplerinin son maçında Beşiktaş'ı mağlup ettiğini hatırlatarak, " Antalyaspor son maçta hem iyi oynadı hem de galip geldi. Biz de iyi bir takımız. Kendi sahamız ve seyircimiz önünde güzel bir şekilde işi bitireceğiz. Ligde yakaladığımız çıkışı sürdürmek istiyoruz" şeklinde konuştu.