Çalımbay, Çaykur Rizespor'un geleceğe yönelik önemli planları olduğunu söyledi.
Selman Kutlu
İYİ OYUNCULAR GELECEK
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, transferde hata yapmak istemediklerini ifade ederek "Transferde hem biz buraya kaliteli oyuncular almak hem de belli dengeleri korumak istiyoruz. Eğer yazdığımız futbolcuları alabilirsek biz hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağız. Listemizde önemli isimler var. Bunların hepsi olmasa da birçoğu gerçekleşecektir. Önümüzdeki günlerde Çaykur Rizespor'un kadrosuna önemli oyuncular katılacak" dedi.
HATA ŞANSIMIZ YOK
Çalımbay, hata yapma lükslerinin az olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Biz teknik heyet olarak az hata yapan insanlarız. Artık her şey yönetimimize kalmıştır. Onlar da hiç durmadan çalışıyorlar. En ince ayrıntısına kadar inceliyoruz, hem Rizespor'un şimdi faydalanacağı bir takım hem de önümüzdeki yılların da takımı olacak. Şimdi belki on beş tane adam alınacak ama seneye belki dört tane oyuncu alacağız."
HUZUR BULUYORUM
Daha önce Rize'de iki kez çalıştığını hatırlatan Çalımbay, "Rize'de çok mutluydum, çok iyi çalışıyorduk. O zamanki başkanımız Ekrem Bey olsun, Cengiz Bey olsun, yönetim olsun, Rize halkı olsun inanılmaz şekilde bütünleştik. Rize'ye, Trabzon'a maça gittiğim zaman çok huzurlu oluyorum. Rize'de mükemmel işler yapılmış. Tesisi ile stadı ile örnek bir kulüp Rize" dedi.