Çalımbayın imza attıktan sonra yönetime verdiği transfer listesi yavaş yavaş şekillenmeye başladı.
KOMŞU YOKLANACAK
Çaykur Rizespor'da Rıza Çalımbayın imza attıktan sonra yönetime verdiği transfer listesi yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Özellikle Süper Ligde mücadele edeceği ilk yılda ligi iyi tanıyan yabancılarla oynamak isteyen Yeşil-Mavili kulüpte öncelikli hedef komşu takım Trabzonsporun yabancı oyuncuları. Belirlenen bazı oyuncular için Trabzonsporun kapısını çalacak olan transfer komitesi alacağı cevaba göre hareket edecek.
İSİMLER BELLİ
Trabzonsporun yabancılarını yakın takibe alan Çaykur Rizesporun transfer komitesi özellikle Sapara, Emerson, Janko ve Henrique ile ilgileniyor. Rıza Çalımbay'ın Sapara ve Henriqueyi daha önde tuttuğu belirtiliyor. 4 oyuncudan en az ikisine Yeşil-Mavili formayı giydirmeyi planlayan transfer komitesinin bu hafta Bordo-Mavili kulüp yönetimine resmi başvuruyu yaparak beklemeye geçeceği öğrenildi.