Çalımbay transferlerde hata yapmamak için dikkatli davrandıklarını söyledi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Transfer çalışmalarının başladığını, bazı isimlerle anlaşıldığını, bazılarıyla ise anlaşma aşamasına gelindiğini ifade eden Çaykur Rizespor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Transfer listesinin hazır olduğunu, yönetimin listeye göre hareket ettiğini belirterek, "Çaykur Rizespor herkesin takımı. Yönetimimize son derece güveniyorum. Anlaştığımız, anlaşamadığımız oyuncular olur. Her bölgenin alternatifi var dedi.
HATA YAPMAYACAĞIZ
Çalımbay, Amacımız sadece transferlerin erken bitmesi. Kampa yetişmemesini de sorun edecek değiliz. Önemli olan doğru adımları atmak. Doğru adımları atabilmek için ikinci kamp dönemi de beklenebilir. Bunun için sabırla çalışıyoruz. Pazar gününe kadar transferin büyük bölümünü tamamlamayı hedefliyoruz. Ardından toplu imza töreni düzenlenecek diye konuştu.