Teknik Direktörü Özdilek, Bursaspor maçı öncesinde oyuncularını mutlak üç puana şartlandırıyor.
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Bursaspor maçı öncesinde oyuncularını mutlak üç puana şartlandırıyor. Spor Toto Süper Lig’de yarın Bursaspor’u konuk edecek olan Çaykur Rizespor’da bütün hesaplar üç puan üzerine yapılıyor. Ligde geride kalan 3 maç sonunda henüz galibiyetle tanışamayan Yeşil-Mavili takım, taraftarı önünde Bursaspor’u devirerek ilk galibiyetini almak istiyor. Teknik patron Mehmet Özdilek, bu doğrultuda oyuncularını motive ediyor. Mersin İdmanyurdu karşısında oyuncularının performansından memnun kalmayan Özdilek, hafta boyunca talebelerini Bursa maçına motive ederken sık sık da uyarılarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcı, "Ligde artık kazanma zamanı geldi. Taraftarımız önünde oynayacağımız Bursaspor maçını kayıpsız geçerek ligdeki ilk galibiyetimizi alacağız" dedi.