Çalımbay, alınan mağlubiyete mazeret aramadıklarını ancak hakemin hızlarını kestiğini belirtti.
Alınan mağlubiyete mazeret aramadıklarını ancak hakemin hızlarını kestiğini belirten Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Maça iyi başladık. Golü de bulduk. Her şey iyi gidiyordu. Ama maçın hakemi bariz hatalar yaptı. Bizim atakları kesti. Atması gereken oyuncular, göstermesi gereken kartlar vardı. Ancak bunlar mazeret değil dedi. Çalımbay, İyi başladığımız ve öne geçtiğimiz maçın ilk yarısını golle bitirdik. Maçın sonunda da yine gol yedik dedi.
Çalımbay, Kaybettik ama en kötü buradan bir puan çıkartmalıydık. Duran toplardan gol yiyoruz. Geçen hafta kendi kalemize gol attık. Bu haftada iki golü de duran toptan yedik. Bunlar olmaması lazım. Ancak düzeltmeye çalışacağız . Fenerbahçenin bize ezici bir üstünlüğü olmadı. Özellikle ilk yarı hiç yoktu. Ancak sonuç olarak kaybettik. 8 haftadır kazanamıyoruz. Bir an önce toparlanmalıyız diye konuştu.