Kutsi, Orhangazi Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle düzenlenen ‘Gedelek Turşu Festivali’nde sahne aldı. Gece boyunca müzik ziyafeti
Orhangazi Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle düzenlenen gecece Kutsi konserine AK Parti Milletvekili İsmail Aydın, Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile çok sayıda vatandaş katıldı. Açık Hava Tiyatrosu’nda yapılması planlanan konser yağmur sebebiyle Orhangazi Kapalı Spor Salonu’na alındı. Kutsi, şarkılarıyla hayranlarını önce duygulandırdı, sonra oynattı. Yaklaşık bir saat süren konserde Kutsi, konserden sonraki ilk işinin turşuyu tatmak olduğunu söyledi.