Ünlü oyuncu Gizem Karaca, ilk kez bir sinema filminde rol alacağını açıkladı.
Bugüne kadar birçok dizide rol alan ancak hiç sinema filminde rol almayan Karaca çok heyecanlı olduğunu söyledi. Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlunun üstlendiği bir festival filminde yer alacağını belirten Karaca, Karadenizli bir kadını canlandıracak. Rizenin Ayder Yaylasında çekilecek olan filmde sorunlu bir hamilelik geçiren genç bir anneyi oynayacak olan Karaca, ilk sinema deneyiminden yüzünün akıyla çıkmak için çalışmalara da şimdiden başlayarak bölge şivesiyle konuşabilmek için dersler alıyor.