Tekirdağda konser veren Grup Gündoğarken ve Yeşim Salkım, Tekirdağlılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 50incisi düzenlenen Kiraz Festivalinin 2inci gününde Grup Gündoğarken ve Yeşil Salkım konser verdi. Yaklaşık 3 bin kişi sahil dolgu alanına akın etti. Sahil dolgu alanda kurulan sahnede birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Grup Gündoğarken ve Yeşim Salkım, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.