Beren Saat, ''Fatmagülün Suçu Ne?'' dizisinde yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu ile önceki akşam Karaköy Bejde buluştu.
Beren Saat, ''Fatmagülün Suçu Ne?'' dizisinde yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu ile önceki akşam Karaköy Bejde buluştu. Ünlü oyuncu, mekân çıkışı ''Kız kıza eğlendik'' diyerek aracına bindi. Bir süredir Kenan Doğuluyla aşk yaşayan Saatin sağ elindeki yüzük de dikkatten kaçmadı.