Trabzon, evliliğe giden yolda bir mutluluğa daha tanık oldu.
Sevgi ve Adem çiftinin kızları gazetemiz Bilgi İşlem Servisi tasarımcılarından Sevde Satır ile Zeliha ve Aydoğan Çarkçı çiftinin oğulları Korhan evliliğe giden yolda ilk adımı attılar. Aile arasında yapılan nişan merasiminde genç çiftin heyecanları dikkat çekiciydi. Sevde ve Korhan çiftini aile dostları ve arkadaşları bu özel törende yalnız bırakmadı. Nişan töreninde genç çiftin yüzüklerini Emrullah Satır taktı.