Süper Star Ajda Pekkan Rumeli Hisarı'nda bulunan Nezih Kebap Yuvalama`da basın mensuplarıyla akşam yemeğinde buluştu.
Yaklaşık 3 saat süren yemekte Ajda Pekkan ve basın mensupları keyifli anlar geçirdi. Eski Nezihçi olduğunu ve Galip Öztürk'ü de eskiden beri tanıdığını belirten Pekkan gazetecilerle boğazda Antep ziyafeti yaşadılar.
DİYETİ BOZDU
Kendisin de Antep mutfağı ve Nezih kebap tutkunu olduğunu ifade eden Süper Star, hazırlanan tüm yemeklerin tadına baktı. Sofraya gelen testi kebabını da kendisi kıran Ajda Pekkan "Usulü böyle testi kebabı bu şekilde servis edilir" dedi. Hazırlanan çiğ köfteyi de tavana atmayı ihmal etmeyen Pekkan, süper star yazılı baklavayı da kendi elleriyle servis etti. Formuna her zaman dikkat ettiğini belirten Ajda Pekkan, "3 haftadır sıkı bir diyet programı uyguluyorum ama bu gece diyeti bozdum yarından itibaren diyete devam" diyerek yemeğine devam etti.